آیریک تک

ارائه دهنده تکنولوژی های نوین مجازی

محصولات
فن هولوگرافی

میز لمسی تعاملی هوشمند

میز لمسی تعاملی هوشمند که به صورت تولید سفارشی و اساس نیاز سنجی و بودجه مشتری، فضای موجود و نوع استفاده و مشخصات کاربران آن طراحی، ساخته و نصب و راه اندازی می‌گردند.

ابعاد میز لمسی تعاملی هوشمند از  ۳۲ الی ۸۵ اینچ  با تکنولوژی فریم تاچ یا فویل تاچ با  قابلیت تشخیص ۲ الی ۴۰ نقطه تاچ به صورت همزمان ارائه می گردد .

میز لمسی با قابلیت تشخیص 1 الی 32 نقطه لمسی به طور همزمان

هولو فن یا تکنولوژی هولوگرافی ابزاری مدرن می باشد که به واسطه آن می توانید تصاویر معلق را به صورت سه بعدی به نمایش درآورید .

یکی از ابزار هایی که با این تکنولوژی تصاویر را پخش می نمایند ، دستگاه فن هولوگرافی hologram fan  می باشد .

استند سفارش گیر

استند دیجیتال
امروزه استندها و بیلبورد های دیجیتال ازیباترین ابزارهای تبلیغاتی روز دنیا به شمار میروند، این محصول ( استند دیجیتال )، کالا و خدمات شما را در ذهن ها ماندگار میسازد که همین امرباعث شده است تا بهترین جایگزین برای بیلبوردهای و استدهای چاپ شده معمولی باشد .

درباره ما

شرکت آیریک تک، به عنوان یک شرکت دانش بنیان متخصص در زمینه های رسانه های تعاملی یا اینتراکتیو، فعالیت خود را در سال 1389  آغاز نمود. این شرکت همواره تلاش نموده است تا با صرف هزینه های زمانی، علمی و سرمایه گذاری در زمینه های تحقیق و توسعه، نوآوری، خلق و تجاری سازی ایده های خلاقانه، گام های موثری در جهت خود کفایی در عرصه علم و تکنولوژی بر دارد.

از جمله محصولات و خدمات این شرکت ، استند لمسی ، کیوسک لمسی ، فن هولوگرافی ، فرش هوشمند ، دیوار هوشمند  باکس مجازی ساز، رسانه های تعاملی، شیشه های هوشمند، میزهای های تعاملی، نمایشگر (نمایشگر 360 درجه، نمایشگر بخار، نمایشگرهای نانو و …)، نورپردازی و … می باشد.

برند آیریک تک به عنوان یک نام و علامت تجاری ثبت شده است. کلیه حقوق برای آیریک تک محفوظ است.
تماس با ما