نمایشگر بخار

نمایشگر بخار یک محصول جادویی در زمینه تکنولوژی مدرن شهری

نمایشگر بخار آیریک تک :

نمایشگر بخار نسل جدیدی از نمایشگرها است که قطرات بخارآب را در فضا به گونه ای پراکنده می کند که دیواری از مه بوجود می آورد که این دیوار همچون یک پرده ی نمایش عمل کرده و می توان با تاباندن نور بر آن تصاویری را در فضا مشاهده کرد. شما می توانید در هر مکانی یا نمایشگر بخار نصب کنید و تصاویری که معلق و یا در حال حرکت به نظر می رسند و قابلیت تعاملی دارند را به بینندگان خود نمایش دهید. از ویژگی های جال آن می توان به قابلیت لمسی بودن آن اشاره کرد که مخاطب شما با هر سلیقه ای را به وجد می آورد. فکرش را کنید در یک مرکز خرید یک مجموعه بخار وجود دارد که شما می توانید تصاویر و کلیپ هایی را در آن مشاهده کنید و حتی با استفاده از تکنولوژی تاچ اسکرین با آن ارتباط برقرار کنید. 

صفحه نمایش Fog Screen یک محصول مستقل است که برای هر محیط از قبیل باشگاه ها، مراکز، نمایشگاه ها، پارک ها، مراکز علمی، موزه ها، تئاتر و سالن های شرکت های بزرگ ایده آل است.

کیفیت Full-HD یا ۱۰۸۰p ارائه شده توسط این محصول، برای شما این امکان را فراهم می کند تا بتوانید با بهترین کیفیت تجارت خود را معرفی کنید.

با استفاده از نمایشگربخار ، شما می توانید در هر فضایی تصویر ایجاد نمائید، از داخل تصویر تردد کنید، تصویر دلخواهتان را نمایش دهید و همچنین قابلیت لمسی (Touch) را به آن اضافه کنید!!!

ویژگی ها و مصارف نمایشگر بخار :

معرفی محصولات شما با روشی حیرت آور و مدرن

تبلیغات تعاملی با سبک نوین

اطلاع رسانی با فیلم و انیمیشن

قابل استفاده در تمامی نمایشگاه ها و همایش

قابلیت نمایش فیلم و نوشته

این نمایشگر بخار فوق العاده  را می توانید از آیریک تک تهیه کنید