هولوگرام چیست؟ توضیحی مختصر راجع به ساختار هولوگرافیک

هولوگرام چیست؟ توضیحی مختصر راجع به ساختار هولوگرافیک
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

هولوگرام چیست؟

هولوگرام یک ساختار فیزیکی است که اجزای نور را به یک تصویر میپراکند. این تکنولوژی را میتوان به هر دو مورد “ماده رمز گذاری شده ” و “تصویر نهایی” اطلاق نمود. یک تصویر هولوگرافیک را میتوان از طریق پرینت هولوگرافیک روشن یا از طریق تاباندن لیزر از میان دستگاه نمایان ساخت و تصویر را بر روی یک صفحه اجرا نمود.

این یک روش تصویر برداری است که نور را از یک شی پراکنده میکند و سپس آن را به شیوه ی 3 بعدی نمایان می سازد. از این شیوه در ساخت فیلم هایی همچون استار وارز و آیرون من استفاده شده است.

هولوگرام

هولوگرام

 

انواع مختلفی در طی این سالها ساخته شده است و این امکان را میدهد نور از میان آن بتابد و تصویر از کناره ی آن به چشم می آید.

در آیریک تک بخوانید:

کیوسک لمسی برای مدارس | آیریک تک

۷ فایده کیوسک لمسی برای مدارس ؛ بررسی مزایای تکنولوژی‌های تعاملی برای محیط‌های آمورشی

کیوسک‌های لمسی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در بخش آموزش می‌باشند. آن‌ها دیگر چند سالی می‌شود که در حال ایفای نقش در محیط‌های آموزشی هستند. حتی شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که در حال حاضر، اجرای بخشی از روتین محیط‌ها و موسسات آموزشی را کیوسک‌های لمسی برعهده دارند. درست به همین دلیل، امروز را به بررسی اهمیت یک کیوسک لمسی برای مدارس اختصاص داده‌ایم.

ادامه مطلب »
کاربرد کیوسک لمسی در کسب و کارهای مدرن

۸ کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری؛ یک بررسی همه جانبه برای کسب و کارها

در عصری زندگی می‌کنیم که کسب تجربه‌های یکپارچه، تعاملی و هوشمند اهمیت زیادی دارد. نه فقط برای صاحبین کسب و کارها! مردم عادی هم انتظار دارند که جنبه‌های تا دیروز ساده‌ی زندگیشان، مثل خرید کردن، مدرن شود و آسان‌تر گردد. به زبان ساده‌تر، فناوری‌های تعاملی و نوآورانه تمایلات مردم برای تعامل با محیط اطرافشان را تغییر داده‌اند. امروز تصمیم گرفته‌ایم که به بررسی کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری بپردازیم.

ادامه مطلب »
برند آیریک تک به عنوان یک نام و علامت تجاری ثبت شده است. کلیه حقوق برای آیریک تک محفوظ است.
تماس با ما