مجری یا آدمک مجازی راه حل جذب مخاطب برای مکان های عمومی

مجری یا آدمک مجازی
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

مجری یا آدمک مجازی چیست و مزایای استفاده از این تکنولوژی جدید:

مجری یا آدمک مجازی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مراکز پر ترددی مانند هتل هل ،  بیمارستان ها، نمایشگاه ها، مراکز خرید و تجاری و… توجه تان به آدمک هایی که در حال توضیح دادن  و صحبت کردن هستند، جلب شود! احتمالاً شما هم در ابتدا تصور می­کردید شخصی حقیقی در آن مکان در حال صحبت کردن است، اما وقتی کاملاً به آن نزدیک شدید، آنرا غیر واقعی یافتید و متوجه شدید با یک محصول فوق العاده دیجیتالی روبرو هستید.

 مجری یا آدمک مجازی راه حل مناسب و نوینی برای معرفی خدمات و محصولات  شما می­ باشد، این شیوه تبلیغاتی به مراتب اثرگذارتر از شیوه های قدیمی بوده و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می­ نماید. ساز و کار این مجری یا آدمک های مجازی به این گونه است که در یک آتلیه از فرد مورد نظر شما در حال ارائه توضیحات فیلمبرداری می شود و از طرفی ماکت شخص نیز در همان حالت ارائه، بر روی یک صفحه پلکسی بریده شده و بر روی آن یک فویل خاص که به آن فویل نانو می گویند چسبانده می شود،سپس توسط یک ویدیو پروژکشن تصاویر نهایی بر روی آن فویل روی صفحه پلکسی منعکس شده و اینگونه به نظر میرسد که شخصی بطور واقعی در حال صحبت کردن با ماست و از این رو مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کند.

مجری یا آدمک های مجازی، راهکاری تعاملی و ایده آل برای انتقال پیام ها ی مختلف شما به مشتریان، مهمانان و یا حتی در بعضی موارد جایگزنی برای یکی از نیروهای کاری تان می باشند. شما میتوانید بسته به نیاز خود یک شخصیت دلخواه، یک شخصیت مشهور مثل یک هنرپیشه یا کاریکاتور را به عنوان  ظاهر آدمک مجازی خود انتخاب کنید، هیچ فرقی نمی کند، در هر حالت این آدمک ها ی مجازی مطابق با نیازتان هرگونه پیامی را در زمینه های مختلف آموزشی، اطلاع رسانی، سرگرمی و… به مخاطب منتقل می کنند.

مزایای استفاده از این تکنولوژی جدید:

–  جذب مخاطب بیشتر

– جذابیت بیشتر برای مخاطب

– ایده ای به یاد ماندنی در ذهن مردم

– جایگزین نیروی انسانی

– اطمینان از انتقال پیام  شما به مخاطب

– معرفی محصولات جدید

– حذف هزینه های جانبی مثل چاپ و …

– قابل استفاده بصورت ۲۴ ساعته در شبانه روز

 

مجری یا آدمک مجازی را می توانید از آیریک تک تهیه کنید

در آیریک تک بخوانید:

کیوسک لمسی برای مدارس | آیریک تک

۷ فایده کیوسک لمسی برای مدارس ؛ بررسی مزایای تکنولوژی‌های تعاملی برای محیط‌های آمورشی

کیوسک‌های لمسی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در بخش آموزش می‌باشند. آن‌ها دیگر چند سالی می‌شود که در حال ایفای نقش در محیط‌های آموزشی هستند. حتی شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که در حال حاضر، اجرای بخشی از روتین محیط‌ها و موسسات آموزشی را کیوسک‌های لمسی برعهده دارند. درست به همین دلیل، امروز را به بررسی اهمیت یک کیوسک لمسی برای مدارس اختصاص داده‌ایم.

ادامه مطلب »
کاربرد کیوسک لمسی در کسب و کارهای مدرن

۸ کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری؛ یک بررسی همه جانبه برای کسب و کارها

در عصری زندگی می‌کنیم که کسب تجربه‌های یکپارچه، تعاملی و هوشمند اهمیت زیادی دارد. نه فقط برای صاحبین کسب و کارها! مردم عادی هم انتظار دارند که جنبه‌های تا دیروز ساده‌ی زندگیشان، مثل خرید کردن، مدرن شود و آسان‌تر گردد. به زبان ساده‌تر، فناوری‌های تعاملی و نوآورانه تمایلات مردم برای تعامل با محیط اطرافشان را تغییر داده‌اند. امروز تصمیم گرفته‌ایم که به بررسی کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری بپردازیم.

ادامه مطلب »
برند آیریک تک به عنوان یک نام و علامت تجاری ثبت شده است. کلیه حقوق برای آیریک تک محفوظ است.
تماس با ما