خرید کیوسک سفارش گیر؛ راهنمای آیریک تک برای کسب‌وکارها

در دنیای اقتصاد دیجیتال امروز، کیوسک ‌های سفارش گیر به عنوان یک ابزار حیاتی شناخته شده است. در حقیقت، این کیوسک‌ها به یک برگ برنده و ابزار رقابت برای کسب‌وکارها در ابعاد و حوزه‌های مختلف تبدیل شده‌اند. اما احتمالاً شما هم به خوبی می‌دانید که گزینه‌های خرید و انتخاب کیوسک سفارش گیر بسیار فراوان است. این فراوانی هم کار انتخاب و نصب کیوسک سفارش گیر را برای شما به چالشی بزرگ بدل خواهد کرد. در این راهنما، به بررسی جزئیات خرید کیوسک سفارش گیر، از انتخاب تا نصب می‌پردازیم. امیدواریم که با این کار بتوانیم به شما در اخذ تصمیمات هوشمندانه و راهگشا، کمک کنیم.
خرید کیوسک سفارش گیر
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

اختصاصی آیریک تک: در دنیای اقتصاد دیجیتال امروز، کیوسک ‌های سفارش گیر به عنوان یک ابزار حیاتی شناخته شده است. در حقیقت، این کیوسک‌ها به یک برگ برنده و ابزار رقابت برای کسب‌وکارها در ابعاد و حوزه‌های مختلف تبدیل شده‌اند. اما احتمالاً شما هم به خوبی می‌دانید که گزینه‌های خرید و انتخاب کیوسک سفارش گیر بسیار فراوان است. این فراوانی هم کار انتخاب و نصب کیوسک سفارش گیر را برای شما به چالشی بزرگ بدل خواهد کرد. در این راهنما، به بررسی جزئیات خرید کیوسک سفارش گیر، از انتخاب تا نصب می‌پردازیم. امیدواریم که با این کار بتوانیم به شما در اخذ تصمیمات هوشمندانه و راهگشا، کمک کنیم.

کشف جادوی کیوسک سفارش گیر در کسب‌وکار شما

کیوسک سفارش گیر یک ابزار فناورانه و تعاملی است. این ابزار به شما کمک خواهد کرد که تجربه‌ی ثبت سفارش را هم برای خودتان و هم برای مشتری بهبود بخشید. از سوی دیگر، این تکنولوژی تاثیر بسیار شگفت‌انگیزی را بر رونق و رشد اقتصادی کسب‌وکارها خواهد گذاشت. اما چطور؟

به شما توصیه می‌کنیم که پیش از انتخاب و خرید کیوسک سفارش گیر برای کسب‌وکارتان، بر چند نکته تمرکز کنید. یکی اینکه، پیش از انتخاب، بهتر است با تمامی نقاط قوت این ماشین‌های ثبت سفارش آشنا شوید. از آن هم مهم‌تر اینکه، پیش از خرید، باید تمامی نقاط ضعف کیوسک های سفارش گیر را بشناسید. چرا که تنها در این صورت است که خواهید توانست بر چالش‌های مسیر رشد و توسعه‌ی اقتصادی کسب‌وکارتان فائق آیید.

در اینجا، ما لیستی از مهم‌ترین مزایا و معایب یک کیوسک سفارش گیر را برای شما آماده کرده‌ایم. اما پیش از خواندن، باید یک نکته‌ی مهم را با شما درمیان بگذاریم. آن هم اینکه این لیست، حاصل سال‌ها تجربه‌ی تیم آیریک تک در حوزه‌ی طراحی و تولید کیوسک‌های سفارش گیر است.

مزایای خرید کیوسک سفارش گیر:

 • تسریع در فرآیند سفارش گیری:

با استفاده از یک کیوسک ثبت سفارش، می‌توانید با سرعت و دقت بیشتری سفارشات مشتریان خود را ثبت کنید. به زبان ساده‌تر، این دستگاه‌های می‌توانند حجم هیاهو و صف در مقابل کسب‌وکار شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

 • کاهش خطای انسانی در ثبت سفارش:

احتمالاً هر کدام از شما چندین تجربه‌ی خطا در ثبت سفارش را دارید. این خطاها در بلند مدت می‌توانند تاثیر منفی زیادی را بر شهرت کسب‌وکار شما بگذارند. اما با خرید کیوسک سفارش گیر، مشکل وقوع خطای انسانی در زمان ثبت سفارش به حداقل میزان خود خواهد رسید.

 • بهینه‌سازی تجربه مشتری:

کسب‌وکارها در جهان مدرن علاوه بر حوزه‌ی تخصصی خود، یک میدان رقابتی دیگر هم دارند. آن هم اینکه باید بتوانند بهتر و عمیق‌تر از رقبای خود، تجربه‌ی مشتری را غنی کنند و بهینه سازند. در این راستا، خرید یک کیوسک سفارش گیر می‌تواند شما را چندین قدم از رقبایتان پیش بیندازد.

معایب خرید کیوسک سفارش گیر:

 • آموزش مشتریان:

خیلی از صاحبین کسب‌وکار به ما می‌گویند که مشتریان ما به سختی با یک دستگاه سفارش گیر ارتباط می‌گیرند. اما به تجربه به ما ثابت شده است که دیگر دوران ناآشنایی مردم با کیوسک‌های لمسی گذشته است. حالا دیگر خیلی از مشتریان بسیاری از صنوف مختلف ترجیح می‌دهند که با یک سفارش گیر، سفارش خود را ثبت کنند.

 • هزینه‌های ابتدایی نصب:

یکی دیگر از شکایت‌های صاحبین کسب‌وکار، هزینه‌ی ابتدایی نصب کیوسک سفارش گیر است. این هزینه، در ابتدا آن‌ها را برای خرید کیوسک سفارش گیر مردد می‌کند. اما در نهایت، با نگاهی به آمار و تغییر در روندهای فروش در بازار، می‌توانیم با اطمینان به شما بگوییم که هزینه نصب کیوسک‌های سفارش گیر در برابر سودی که به کسب‌وکار شما می‌آورند، معقول و منطقی است.

 • نیاز به نگهداری دوره‌ای:

یکی دیگر از نگرانی‌های صاحبین کسب‌وکار، نیاز کیوسک‌های سفارش گیر به تعمیر و آپدیت دوره‌ای است. این مساله، شاید بسیاری از شما را برای خرید کیوسک سفارش گیر مردد کند. اما باید به شما اطلاع دهیم که تیم آیریک تک فکر تمامی این مسائل را کرده است.

نیاز به تعمیر کیوسک لمسی خود دارید؟ یا شاید هم می‌خواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید؟ کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید کیوسک سفارش گیر: نقشه راه شما در انتخاب بهترین گزینه

در این مرحله به تشریح کامل و دقیق معیارهای اساسی‌ای خواهیم پرداخت که در خرید کیوسک سفارش گیر نقش دارند. تصمیم داریم به شما کمک کنیم تا اطلاعات جامعی از ویژگی‌های اصلی و مهم یک کیوسک سفارش گیر کسب کنید.  پس در این سفر به دنیای خرید کیوسک سفارش گیر، با ما همراه شوید:

معیارهای تکنیکی یک کیوسک سفارش گیر:

 • پردازش سریع:

کیوسک سفارش گیر شما باید قدرت پردازش بالایی داشته باشد. ساده‌تر بگوییم. اولین و مهم‌ترین ویژگی مثبت یک کیوسک سفارش گیر، قدرت پردازش بالای آن است.

 • سازگاری با سیستم‌های پرداخت:

اگر یک دستگاه سفارش گیر بتواند امکان اتصال به سیستم‌های پرداخت مختلف را فراهم کند، برنده خواهد شد. پس در زمان خرید کیوسک سفارش گیر، به این گزینه هم توجه بالایی نشان دهید.

 • امنیت داده:

یکی از مهم‌ترین چالش‌های انتخاب و خرید یک کیوسک سفارش گیر، توجه به بحث امنیت داده است. پس در زمان خرید، به تامین امنیت داده‌های مشتریان خود توجه زیادی نشان دهید.

معیارهای طراحی یک کیوسک سفارش گیر:

 • جذابیت و آراستگی:

ساده بگوییم! جذابیت، زیبایی و مینیمال بودن طراحی یک کیوسک لمسی ثبت سفارش تاثیر بسیار زیادی بر مشتریان شما می‌گذارد. هر چه طراحی زیباتر و ساده‌تر، اعتماد به نفس مشتریان شما هم بیشتر!

 • اندازه و فضای فیزیکی اشغال شده:

ایده‌آل ترین دستگاه‌ها سفارش گیر آن‌هایی هستند که می‌توانند به سادگی و راحتی در محیط‌های مختلف جای گیرند. پس در زمان انتخاب و خرید کیوسک سفارش گیر خود، توجه به ابعاد را فراموش نکنید.

معیارهای مربوط به تجربه کاربری:

 • سادگی در استفاده:

پیش‌تر هم اشاره کردیم! یک کیوسک سفارش گیر باید قابل فهم باشد. یعنی، نباید طوری به نظر برسد که مشتری را بترساند. بگذارید از این هم ساده‌ترش کنیم. مشتری با تماشای کیوسک سفارش گیر شما باید حس کند که کار با آن، کاری ندارد. نه اینکه پیچیدگی ظاهری کیوسک باعث تخریب اعتماد به نفس مشتری شود.

 • پشتیبانی چند زبانه:

توانایی ارائه‌ی خدمات به چندین زبان، می‌تواند کیوسک سفارش گیر شما را از همه دستگاه‌های رقیب بالاتر ببرد. پس در زمان خرید کیوسک سفارش گیر، حتماً مساله‌ی پشتیبانی از زبان‌های مختلف را پیگیری کنید. شما باید بتوانید از همین امروز برای روزی که کسب‌وکارتان گسترده‌تر شد، آماده شوید!

 


بررسی گزینه‌های خرید کیوسک سفارش گیر

جستجوی گنجینه‌ای از گزینه‌های کیوسک سفارش گیر

در این مرحله، شما را به یک سفر هیجان انگیز و جذاب مهمان خواهیم کرد. به شما توصیه می‌کنیم که به کشف جواهر در دریایی متلاطم و پر از موج بپردازید. اگر بخواهیم صادق باشیم، باید یک نکته‌ی مهم را با شما در میان بگذاریم. آن هم اینکه این مرحله، یکی از حیاتی‌ترین مراحل در زمان انتخاب از بین گزینه‌های مختلف خرید کیوسک سفارش گیر است.

اگر برای این سفر آماده شده‌اید، به لینک زیر بروید و به تماشای گزینه‌های موجود بپردازید. با احساس آزادی کامل، دست به مقایسه‌ی کیوسک های سفارش گیر آیریک تک بزنید. نتیجه را هم با ما در میان بگذارید:

معرفی محصولات آیریک تک در ترب 

پیشاهنگ تجهیزات: نصب کیوسک سفارش گیر

آمادگی قبل از نصب کیوسک سفارش گیر امری بسیار حیاتی است. بهتر است این مسیر را با آشنایی کامل با نیازهای کسب‌وکارتان آغاز کنید. مطالعه تجربیات دیگران نیز در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است. می‌دانید چرا؟ چون به شما اطمینان می‌دهد که بهترین فرآیند نصب را انتخاب کرده‌اید.

در ادامه، بهتر است که دست به شناسایی بهترین مکان نصب یک کیوسک ثبت سفارش بزنید. به علاوه، تلاش کنید که فضا را از حیث دسترسی‌های تکنیکی هم مورد آزمایش قرار دهید. بعد از این مرحله، می‌توانید به راحتی مدل کیوسک سفارش گیر مناسب برای کسب‌وکارتان را انتخاب کنید.

گام گذاشتن در مسیر خرید و انتخاب کیوسک سفارش گیر

در این سفر جامع، سعی کردیم تمام جوانب و گام‌های مهم فرآیند خرید سفارش گیر را بررسی کنیم. از انتخاب بهترین گزینه تا لحظه آموزش نهایی! در تمام طول این سفر، بهبود و سرعت بخشیدن به تجربه مثبت مشتریان و افزایش بهره‌وری کسب و کار شما مد نظر ما بوده است. پس اگر به دنبال بهبود در فرآیند سفارش گیری خود و ایجاد یک تجربه خرید منحصربه‌فرد هستید، با آیریک تک تماس بگیرید.

تیم آیریک تک، با تلفیق تجربه و نوآوری‌های پیشرفته، آماده است شما را در مسیر پیشرفت و رشد کسب و کارتان همراهی کند. آغوش گرم تیم مشاوره فروش آیریک تک برای شنیدن نیازهای شما باز است.

 

 

 


مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

کیوسک سفارش گیر چیست؟ مفهوم، انواع و مزایای این فناوری هوشمند

 

افزایش سود با کیوسک سفارش گیر: راهکاری نوین برای کسب و کارها

 

کیوسک سفارش گیر برای هتل

در آیریک تک بخوانید:

کیوسک لمسی برای مدارس | آیریک تک

۷ فایده کیوسک لمسی برای مدارس ؛ بررسی مزایای تکنولوژی‌های تعاملی برای محیط‌های آمورشی

کیوسک‌های لمسی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در بخش آموزش می‌باشند. آن‌ها دیگر چند سالی می‌شود که در حال ایفای نقش در محیط‌های آموزشی هستند. حتی شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که در حال حاضر، اجرای بخشی از روتین محیط‌ها و موسسات آموزشی را کیوسک‌های لمسی برعهده دارند. درست به همین دلیل، امروز را به بررسی اهمیت یک کیوسک لمسی برای مدارس اختصاص داده‌ایم.

ادامه مطلب »
کاربرد کیوسک لمسی در کسب و کارهای مدرن

۸ کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری؛ یک بررسی همه جانبه برای کسب و کارها

در عصری زندگی می‌کنیم که کسب تجربه‌های یکپارچه، تعاملی و هوشمند اهمیت زیادی دارد. نه فقط برای صاحبین کسب و کارها! مردم عادی هم انتظار دارند که جنبه‌های تا دیروز ساده‌ی زندگیشان، مثل خرید کردن، مدرن شود و آسان‌تر گردد. به زبان ساده‌تر، فناوری‌های تعاملی و نوآورانه تمایلات مردم برای تعامل با محیط اطرافشان را تغییر داده‌اند. امروز تصمیم گرفته‌ایم که به بررسی کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری بپردازیم.

ادامه مطلب »
برند آیریک تک به عنوان یک نام و علامت تجاری ثبت شده است. کلیه حقوق برای آیریک تک محفوظ است.
تماس با ما