بیرون رفتن

کیوسک سفارش گیر چیست؟ مفهوم، انواع و مزایای این فناوری هوشمند

در دنیای مدرن امروز، مفهوم کیوسک سفارش گیر در حال فراگیر شدن است. نقش این وسیله، به عنوان یک ابزار نوین جهت بهبود فرآیند سفارش‌گیری و خدمت‌رسانی به مشتریان روز‌به‌روز برجسته‌تر خواهد شد. اما برای خیلی از صاحبین کسب‌وکار، هنوز یک سوال مهم، بنیادین و اساسی وجود دارد. آن هم اینکه: کیوسک سفارش گیر چیست؟
کیوسک سفارش گیر چیست؟
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

اختصاصی آیریک تک: در دنیای مدرن امروز، مفهوم کیوسک سفارش گیر در حال فراگیر شدن است. نقش این وسیله، به عنوان یک ابزار نوین جهت بهبود فرآیند سفارش‌گیری و خدمت‌رسانی به مشتریان روز‌به‌روز برجسته‌تر خواهد شد. اما برای خیلی از صاحبین کسب‌وکار، هنوز یک سوال مهم، بنیادین و اساسی وجود دارد. آن هم اینکه: کیوسک سفارش گیر چیست؟ این ابزار در نگاه اول، یک واسط متقاعدکننده است. یعنی، به مشتریان کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از الگوریتم‌های پیشرفته، تجربه سفارش محصول را به سطح جدیدی ارتقا دهند. به علاه، این نوآوری به بهبود کارایی کسب‌وکارها نیز کمک می‌کند. در این مقاله، به بررسی عمیق این تکنولوژی می‌پردازیم تا تصویری روشن از نقش کیوسک سفارش گیر در جذب و نگه‌داشت مشتریان را ارائه دهیم. پس لطفاً تا انتهای مسیر، با ما همراه باشید.

 

چرا کیوسک سفارش گیر برای یک کسب‌وکار حیاتی است؟

در سال‌های اخیر، فناوری در صنایع مختلف تحولات بزرگی را ایجاد کرده است. از میان همه‌ی این صنایع، صنعت رستوران‌داری را برای توضیح اهمیت یک کیوسک سفارش گیر در جهان امروز انتخاب کرده‌ایم. سوال اینجاست که در مسیر رشد یک کسب‌وکار، نقش یک کیوسک سفارش گیر چیست؟

کیوسک‌های سفارش گیر، دستگاه‌هایی هستند که به مشتریان امکانات بی‌نظیری را ارائه می‌دهند. مثلاً مشتریان می‌توانند بدون نیاز به تعامل با پرسنل، سفارش خود را ثبت و پرداخت کنند. اما این همه‌ی ماجرا نیست. این کیوسک‌ها مزایای متعددی را برای رستوران‌ها و مشتریان فراهم می‌کنند. در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزایای یک کیوسک سفارش گیر برای کسب‌وکارها خواهیم پرداخت.

 

در مسیر رشد و پیشرفت یک رستوران، نقش یک کیوسک سفارش گیر چیست؟

 • رستوران‌ها به کمک یک کیوسک سفارش گیر می‌توانند فروش خود را افزایش دهند. بر اساس یک مطالعه، رستوران‌هایی که از کیوسک سفارش‌گیر استفاده می‌کنند، میانگین ۵ تا ۶ درصد افزایش فروش دارند.
 • کیوسک سفارش گیر می‌تواند هزینه‌های نیروی انسانی را کاهش دهند. به زبان ساده‌تر، با استفاده از کیوسک ثبت سفارش، رستوران‌ها می‌توانند تعداد پرسنل سفارش‌گیر را کاهش دهند و به جای آن، نیروهایی را برای تهیه و تحویل غذا استخدام کنند.
 • کیوسک سفارش گیر به صاحبین کسب‌وکار کمک می‌کند که دقت سفارش‌ها را بهبود ببخشند. یعنی، با کمک یک کیوسک سفارش‌گیر، مشتریان می‌توانند سفارش خود را به صورت دقیق و سفارشی‌سازی شده ثبت و از اشتباهات احتمالی در سفارش‌گیری جلوگیری کنند.
 • کیوسک‌های سفارش گیر، زمان انتظار مشتریان را کاهش خواهند داد. با کمک گرفتن از این تکنولوژی، مشتریان می‌توانند سفارش خود را به سرعت و راحتی ثبت کنند. یعنی دیگر نیازی به انتظار در صف‌های طولانی نیست.
 • کیوسک‌های ثبت سفارش، تجربه مشتری را ارتقا خواهند داد. مشتریان می‌توانند از سطح بالای کنترل، انتخاب و شخصی‌سازی لذت ببرند و با تبلیغات و پیشنهادات مرتبط با سلیقه خود مواجه شوند. این هم به نقطه‌ی قوت شما در بازاریابی و تبلیغات بدل خواهد شد.

اما بیایید که یک بار هم از دید یک مشتری به کیوسک سفارش گیر نگاه کنیم. حالا می‌خواهیم به شما بگوییم که:

 

 از دید یک مشتری سود یک کیوسک سفارش گیر چیست؟

 • با تکنولوژی کیوسک، مشتریان می‌توانند سفارش خود را به راحتی و سرعت ثبت کنند. به علاوه، می‌توانند منوی رستوران را مرور کنند! گزینه‌های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. و در نهایت، سفارش خود را با چند ضربه لمسی ثبت کنند.
 • کیوسک سفارش گیر به مشتریان کمک می‌کند که سفارش خود را شخصی‌سازی کنند. به زبان ساده‌تر، مشتریان می‌توانند محتوای سفارش خود را بر اساس سلیقه و نیاز خود تغییر دهند. یعنی مثلا در مثال امروزمان، صنعت رستوران، می‌توانند انواع اصلاح‌کننده‌ها، افزودنی‌ها و گزینه‌های را به سفارش خود بیفزایند.
 • مشتریان حالا دیگر خواهند توانست که هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پس چه کارت اعتباری داشته باشند، چه کارت هدیه، یا کد تخفیف و یا روش‌های پرداخت دیگر، نگرانی‌ای از بابت پرداخت نخواهند داشت.
 • کاربران یک کیوسک سفارش گیر، حالا دیگر می‌توانند بدون هیچ انتظار یا دردسری، فیش سفارش خود را دریافت کنند. این فیش، هم به صورت الکترونیکی و هم به صورت چاپ شده در دسترس آن‌ها خواهد بود. یعنی، دیگر نیازی به درخواست از پرسنل نیست.

در ادامه مقاله، ما به شما مفهوم، انواع و نحوه خرید و نصب کیوسک سفارش‌گیر را توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

 

کیوسک سفارش گیر چطور کار می‌کند؟

برای اینکه بتوانیم به طور دقیق به شما توضیح دهیم که کیوسک سفارش گیر چیست؟ باید بتوانیم نحوه‌ی عملکرد آن را نیز برایتان تفسیر کنیم.

بیایید بر همان مثال قبلی، یعنی صنعت رستوران باقی بمانیم.

کیوسک سفارش گیر یک سیستم هوشمند است. این سیستم هوشمند از دو بخش عمده تشکیل شده است. یکی نرم افزار تخصصی و دیگری، سخت افزار مناسب، کارآمد و با کیفیت.

نرم‌افزار کیوسک سفارش گیر مسئولیت ارائه منوی رستوران، ثبت سفارش مشتری، پرداخت هزینه و ارسال اطلاعات به آشپزخانه را بر عهده دارد.

سخت‌افزار کیوسک سفارش گیر هم شامل یک صفحه نمایش لمسی، یک فیش پرینتر، یک بارکدخوان، یک کارتخوان و یک دوربین می‌شود. این قطعات در کنار هم به یک شبکه محلی یا اینترنتی متصل می‌شوند.

 

پس روند کار با کیوسک سفارش گیر به این صورت است:

 • مشتری با لمس صفحه نمایش کیوسک، روند سفارش را شروع می‌کند.
 • مشتری با مرور منوی رستوران، غذاهای مورد نظر خود را انتخاب می‌کند. در این مسیر، مشتری می‌تواند سفارش خود را شخصی‌سازی هم کند.
 • مشتری با انتخاب گزینه پرداخت، مبلغ قابل پرداخت را مشاهده می‌کند. مشتری می‌تواند از روش‌های مختلف پرداخت استفاده کند! روش‌هایی مانند کارت اعتباری، کارت هدیه، کد تخفیف و غیره.
 • مشتری با تایید پرداخت، یک فیش دریافت می‌کند. این فیش شامل شماره سفارش، مبلغ پرداختی و خلاصه تمامی جزئیات سفارش است. مشتری می‌تواند فیش را به صورت چاپ شده یا الکترونیکی دریافت کند.
 • کیوسک سفارش گیر اطلاعات سفارش مشتری را به آشپزخانه ارسال می‌کند. آشپزخانه با دریافت سفارش، آن را تهیه و آماده تحویل می‌کند.
 • مشتری با نشان دادن فیش خود، سفارش خود را از آشپزخانه یا محل تحویل دریافت می‌کند.

 

بررسی انواع مختلف کیوسک سفارش گیر

در ادامه‌ی مسیر پاسخ دادن به سوال کیوسک سفارش گیر چیست؟ می‌خواهیم انواع مختلفی از این نوع تکنولوژی را به شما معرفی کنیم.

بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، می‌توان انواع مختلفی از کیوسک سفارش گیر را معرفی کرد. برخی از انواع رایج کیوسک سفارش گیر عبارتند از:

 • کیوسک سفارش گیر رستوران

این نوع کیوسک به مشتریان امکان می‌دهد که منوی رستوران را مشاهده کرده و سفارش خود را به صورت خودکار ثبت و پرداخت کنند. این کیوسک‌ها می‌توانند در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، فست‌فود‌ها، فودکورت‌ها و غیره استفاده شوند. این نوع کیوسک‌ها می‌توانند باعث افزایش فروش، کاهش هزینه‌های نیروی انسانی، افزایش دقت سفارش و ارتقای تجربه مشتری شوند.

 • کیوسک سفارش گیر فروشگاه

این نوع از کیوسک به مشتریان امکان می‌دهد که کالاهای مورد نظر خود را از طریق یک صفحه لمسی انتخاب کنند. در ادامه هم به آن‌ها امکان می‌دهد که خرید خود را تکمیل کنند. این کیوسک‌ها می‌توانند در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، مراکز خرید و غیره استفاده شوند. این نوع از سفارش گیرها می‌توانند باعث کاهش صف‌های طولانی، افزایش سرعت خرید، کاهش خطای انسانی و افزایش رضایت مشتری شوند.

 • کیوسک سفارش گیر بلیط

این نوع کیوسک به مشتریان امکان می‌دهد که بلیط‌های مورد نیاز خود را از طریق یک صفحه لمسی خریداری کرده و چاپ کنند. این کیوسک‌ها می‌توانند در مکان‌هایی که نیاز به پذیرش پولی دارند، مانند سینماها، پارک‌های موضوعی، استادیوم‌های ورزشی و کنسرت، موزه‌ها، آکواریوم‌ها، باغ‌وحش‌ها، مکان‌های دیدنی تاریخی، محوطه‌های دانشگاهی، استراحتگاه‌های اسکی، پارکینگ، و مکان‌های حمل‌ونقل مانند فرودگاه‌ها استفاده شوند. این کیوسک‌ها می‌توانند باعث کاهش زمان انتظار، تعاملات حضوری، هزینه‌های چاپ و کارکنان شوند.

 • کیوسک سفارش گیر پرداخت قبض

این نوع کیوسک به مشتریان امکان می‌دهد که قبوض خود را از طریق یک صفحه لمسی پرداخت کنند. این کیوسک‌ها می‌توانند در مکان‌هایی که نیاز به پرداخت قبض دارند، مانند شرکت‌های آب و برق و گاز، بانک‌ها، شرکت‌های تلفن و اینترنت و غیره استفاده شوند. این نوع از کیوسک‌ها می‌توانند باعث افزایش راحتی مشتریان، کاهش هزینه‌های پرداخت و کارکنان شوند.

 • کیوسک سفارش گیر نوبت‌دهی

این نوع کیوسک به مشتریان امکان می‌دهد که یک نوبت بگیرند و منتظر خدمات باشند. این کیوسک‌ها می‌توانند در مراکزی که نیاز به نوبت‌دهی دارند، مانند مراکز پزشکی، مسافرتی، اداری و غیره استفاده شوند. این کیوسک‌ها می‌توانند باعث کاهش صف‌های طولانی، افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی، کاهش استرس مشتریان و کارکنان شوند.

 

راهنمای کامل انتخاب و راه‌اندازی کیوسک سفارش گیر

در ادامه‌ی مسیر پرداختن به پرسش کیوسک سفارش گیر چیست؟ می‌خواهیم شما را در مسیر انتخاب و راه اندازی یک کیوسک سفارش گیر یاری برسانیم!

پس اگر شما هم یک کسب و کار در حال رشد هستید، این بخش از مقاله را با دقت بسیار بیشتری بخوانید.

 

مسیر انتخاب نوع کیوسک سفارش گیر چیست؟

بر اساس نوع خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید، باید یک نوع کیوسک سفارش گیر را انتخاب کنید. برای مثال، شما یک رستوران دارید؟ پس باید یک کیوسک سفارش گیر رستوران را انتخاب کنید که قابلیت نمایش منو، ثبت سفارش، پرداخت هزینه و ارسال اطلاعات به آشپزخانه را داشته باشد. یک فروشگاه دارید؟ پس باید یک کیوسک سفارش گیر فروشگاه را انتخاب کنید که قابلیت انتخاب کالا، خرید و پرداخت را داشته باشد. یک مرکز فرهنگی دارید؟ باید یک کیوسک سفارش گیر بلیط را انتخاب کنید که قابلیت خرید و چاپ بلیط را داشته باشد. و غیره.

 

مسیر انتخاب تامین کننده کیوسک سفارش گیر چیست؟

 برای خرید کیوسک سفارش گیر، باید یک تامین کننده معتبر و مجرب را انتخاب کنید که بتواند به شما مشاوره، طراحی، تولید، نصب و پشتیبانی کیوسک سفارش گیر را ارائه دهد.

ما در آیریک تک به شما کمک خواهیم کرد که بتوانید پازل نیاز، بودجه و اهداف کسب‌وکارتان را به درستی بچینید. چرا که بهترین انتخاب شما با بالاترین کیفیت از سوی ما ترکیب خواهد شد. نتیجه‌ی چنین ترکیبی هم قطعاً رشد و سودآوری کسب و کار شماست.

 

مسیر نصب و راه‌اندازی کیوسک سفارش گیر چیست؟

پس از خرید کیوسک سفارش گیر، باید آن را در مکان مناسبی نصب و راه‌اندازی کنید. برای این کار، باید با توجه به نوع کیوسک سفارش گیر، محلی را انتخاب کنید که دارای شرایط زیر باشد:

 • دسترسی آسان و راحت برای مشتریان
 • دید و جذابیت بالا برای مشتریان
 • فضای کافی و امن برای کیوسک و تجهیزات مرتبط
 • اتصال به شبکه برق، اینترنت و پرینتر
 • اتصال به سیستم مدیریت و آشپزخانه (در صورت لزوم)

پس از انتخاب محل نصب، باید با کمک تامین کننده کیوسک سفارش گیر، آن را در محل مورد نظر قرار دهید. در نهایت هم، باید کیوسک‌تان را به شبکه و تجهیزات متصل کنید. سپس باید نرم‌افزار کیوسک سفارش گیر را راه‌اندازی کنید و تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید.

این تنظیمات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • تعریف منو، قیمت، تخفیف و مالیات
 • تعریف روش‌های پرداخت، درگاه بانکی و کارتخوان
 • تعریف پرینتر، فیش و بارکد
 • تعریف سفارش و نوبت
 • تعریف مشتری، باشگاه و امتیاز
 • تعریف گزارش، آمار و حسابداری

پس از اتمام تنظیمات هم باید کیوسک سفارش گیر را تست کنید و از صحت عملکرد آن مطمئن شوید.

 

افزایش رضایت مشتریان؛ در این مسیر نقش کیوسک سفارش گیر چیست؟

تا به امروز، محققان زیادی تلاش کرده‌اند که نقش کیوسک سفارش گیر در رشد رضایت مشتریان از برندهای مختلف را بررسی کنند. در نهایت، ما، تیم آیریک تک، نتیجه‌ی آن تحقیقات را در لیست زیر برایتان خلاصه کرده‌ایم. پس لطفا با ما همراه باشید.

 • ارائه تجربه‌ای سریع، دقیق و کاملاً شخصی‌سازی شده:

کیوسک سفارش گیر به مشتریان امکان می‌دهد که سفارش خود را فقط با چند ضربه انگشت ثبت کنند. در این مسیر هم می‌توانند از منوهای بصری و جذاب کمک بگیرند. این کیوسک‌ها همچنین به مشتریان اجازه می‌دهند که سفارش خود را بر اساس سلیقه و نیازهای خود شخصی‌سازی کنند. برای مثال، مشتری می‌تواند مقدار، اندازه، مواد اضافی، روش پخت و غیره را انتخاب کند. این تجربه سفارش‌دهی باعث می‌شود که مشتری احساس کنترل و ارزش بیشتری داشته باشد.

 • کاهش زمان انتظار و افزایش راحتی مشتری:

پیش‌تر هم اشاره کرده بودیم! کیوسک سفارش گیر با کاهش صف‌های طولانی و تعاملات حضوری، زمان انتظار مشتری را کاهش می‌دهد. می‌دانید تبعات روانی این ماجرا چیست؟ این کار باعث می‌شود که مشتری شما حس کند که با خرید از شما، زمان کمتری را از دست خواهد داد. علاوه بر این، کیوسک سفارش گیر به مشتریان امکان می‌دهد که در محیطی راحت و بدون استرس، سفارش خود را ثبت کنند. یعنی، مشتری می‌تواند به آرامی منو را مشاهده کند و بدون نگرانی از خطا یا اشتباه، سفارش خود را ثبت نماید.

 • افزایش اعتماد و وفاداری مشتری:

کیوسک سفارش گیر، یک تکنولوژی مدرن و پیشرفته است. در درستی این گزاره، هیچ شکی نداریم! به همین دلیل هم می‌تواند تصویر مثبتی از کسب‌وکار شما را در ذهن مشتری ایجاد کند. این کیوسک‌ها نماد یک مساله‌ی مهم دیگر هم هستند. آن‌ها نشان می‌دهند که صاحب کسب و کار به بهبود کیفیت خدمات و رضایت مشتری اهمیت می‌دهد. در نتیجه‌، مشتری اعتماد بیشتری به کسب‌وکار شما پیدا خواهد کرد. در نتیجه‌ی آن اعتماد هم، وفاداری خود را نسبت به آن افزایش خواهد داد.

به این ترتیب، می‌توان گفت که کیوسک سفارش گیر یک ابزار قدرتمند برای افزایش رضایت مشتری است. با کمک گرفتن از کیوسک سفارش گیر، می‌توانید مشتریان خود را حیرت‌زده کنید و به آن‌ها یک تجربه سفارش‌دهی منحصر به فرد ارائه دهید.

 

بحران هزینه‌ها؛ صرفه اقتصادی کیوسک سفارش گیر در چیست؟

پیش‌تر در مورد اینکه کیوسک سفارش گیر یکی از راه‌حل‌های نوین و هوشمندانه برای مدیریت ثبت سفارش در صنایع و مکان‌های مختلف است، سخن گفته بودیم. حتی اشاره کردیم که این دستگاه‌ها به مشتریان امکان می‌دهند که سفارش خود را از طریق یک صفحه لمسی انتخاب، ثبت و پرداخت کنند. و تاکید کردیم که این کار باعث می‌شود که نیازی به استخدام و آموزش کارکنان سفارش‌گیر نباشد. اما دقیقاً چگونه کیوسک سفارش گیر می‌تواند هزینه‌های کسب و کار را کاهش دهد؟

برای پاسخ دادن به این سوال، چندین تحقیق مختلف انجام شده است. نتایج آن‌ها هم تقریباً با هم برابر است. حالا دیگر ما می‌دانیم که کیوسک سفارش گیر می‌تواند به چندین روش هزینه‌های کسب و کار را کاهش دهد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

 • کاهش هزینه‌های نیروی انسانی:

کیوسک سفارش گیر با جایگزین کردن کارکنان سفارش‌گیر، هزینه‌های حقوق، بیمه، مالیات، آموزش و غیره را کاهش می‌دهد. بر اساس یک مطالعه، یک کیوسک سفارش گیر می‌تواند هزینه‌های نیروی انسانی را تا ۳۰ درصد کاهش دهد.

 • کاهش هزینه‌های مواد اولیه:

کیوسک سفارش گیر با افزایش دقت سفارش‌ها، هزینه‌های مواد اولیه را کاهش می‌دهد. این کیوسک‌ها با جلوگیری از خطاهای انسانی، سفارش‌های اشتباه، اضافه یا کم کردن مواد، هدررفت مواد و غیره، میزان مصرف مواد اولیه را بهینه می‌کنند. بر اساس یک مطالعه، یک کیوسک سفارش گیر می‌تواند هزینه‌های مواد اولیه را تا ۲۰ درصد کاهش دهد.

 • کاهش هزینه‌های چاپ و کاغذ:

کیوسک سفارش گیر با ارائه فیش‌های الکترونیکی، هزینه‌های چاپ و کاغذ را کاهش می‌دهد. این کیوسک‌ها با ارسال فیش‌ها به ایمیل، پیامک، تلگرام و غیره، نیاز به چاپ و کاغذ را برطرف می‌کنند. بر اساس یک مطالعه، یک کیوسک سفارش گیر می‌تواند هزینه‌های چاپ و کاغذ را تا ۱۰ درصد کاهش دهد.

به این ترتیب، می‌توان گفت که کیوسک سفارش گیر یک ابزار قدرتمند برای کاهش هزینه‌های کسب و کار است. با استفاده از کیوسک سفارش گیر، می‌توانید هزینه‌های نیروی انسانی، مواد اولیه، چاپ و کاغذ را کاهش دهید و بهره‌وری و سود خود را افزایش دهید.

 

کیوسک سفارش گیر؛ انتخابی هوشمندانه برای کسب‌وکارها

در این مقاله، ما درباره کیوسک سفارش گیر و مزایای آن برای کسب و کارها و مشتریان صحبت کردیم. ما نشان دادیم که کیوسک سفارش گیر چیست؟ چگونه کار می‌کند؟ چه انواعی دارد؟ و چگونه می‌توان آن را انتخاب، خریداری و حتی نصب کرد.

ما همچنین بررسی کردیم که کیوسک سفارش گیر چگونه می‌تواند رضایت مشتری را افزایش دهد؟ چطور می‌تواند هزینه‌های کسب و کار را کاهش دهد؟ و حتی چه تاثیر مثبتی بر روی بازاریابی کسب‌وکار شما داشته باشد.

در نهایت، فقط یک سخن، ناگفته باقی مانده است. اگر شما هم قصد دارید که یک کیوسک سفارش گیر برای کسب و کار خود تهیه کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. تیم آیریک تک همیشه آماده است تا شما را برای انتخاب بهترین تکنولوژی تعاملی یاری کند.

 

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

افزایش سود با کیوسک سفارش گیر: راهکاری نوین برای کسب و کارها

 

خرید کیوسک سفارش گیر؛ راهنمای آیریک تک برای کسب‌وکارها

 

کیوسک سفارش گیر و کسب‌ و کارهای کوچک؛ یک بررسی همه جانبه

در آیریک تک بخوانید:

کیوسک لمسی سفارش غذا برای رستوران

کیوسک لمسی سفارش غذا برای رستوران

کیوسک‌ های لمسی سفارش غذا، دستگاه‌ های تعاملی هستند که به مشتریان رستوران ‌ها اجازه می ‌دهند سفارشات خود را به صورت مستقل و بدون نیاز به پیشخدمت ثبت کنند. این فناوری نوین، تجربه سفارش غذا را برای مشتریان ساده‌ تر و سریع ‌تر کرده و به رستوران‌ داران کمک

ادامه مطلب »
انواع کیوسک های لمسی

انواع کیوسک های لمسی

کیوسک ‌های لمسی، دستگاه‌ های تعاملی با صفحه ‌نمایش ‌های بزرگ، به ابزاری محبوب در مکان ‌های مختلفی مانند نمایشگاه‌ ها، فروشگاه‌ ها، رستوران ‌ها، فرودگاه‌ ها، مراکز دولتی و دیگر امکان تبدیل شده ‌اند. این دستگاه‌ ها با ارائه خدمات متنوع به مشتریان، می ‌توانند تجربه کاربری را به

ادامه مطلب »
خرید مانیتور لمسی بزرگ

خرید مانیتور لمسی بزرگ

مانیتورهای لمسی بزرگ، نمایشگرهای تعاملی با کاربری ‌های متنوعی هستند که در مکان‌ های مختلفی مانند ادارات، مدارس، مراکز آموزشی، فروشگاه‌ ها، نمایشگاه‌ ها و حتی منازل مورد استفاده قرار می ‌گیرند. اگر به دنبال خرید یک مانیتور لمسی بزرگ، این مطلب راهنمای جامع شما خواهد بود.   مدل‌های مانیتور

ادامه مطلب »