کیوسک لمسی در بیمارستان‌ ها؛ بررسی تاثیر تکنولوژی‌های تعاملی بر سلامت بیماران

صنعت سلامت و مراقبت‌های بهداشتی به طور مداوم در معرض تکنولوزی‌های جدید قرار می‌گیرد. ساده بگوییم! پیشرفت‌های تکنولوژیکی تاثیر بسیار زیادی را بر بیماران، حوزه‌ی سلامت و بیمارستان‌ها خواهند گذاشت. یکی از این فناوری‌های موثر بر بهبود وضعیت صنعت سلامت، کیوسک لمسی است. کیوسک‌های لمسی می‌توانند نقش مهم و موثری را در بهبود وضعیت بیمارستان‌‎ها و سرعت بخشیدن به ارائه‌ی خدمات به بیماران ارائه دهند.
کیوسک لمسی در بیمارستان ها | آیریک تک
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

اختصاصی آیریک تک: صنعت سلامت و مراقبت‌های بهداشتی به طور مداوم در معرض تکنولوزی‌های جدید قرار می‌گیرد. ساده بگوییم! پیشرفت‌های تکنولوژیکی تاثیر بسیار زیادی را بر بیماران، حوزه‌ی سلامت و بیمارستان‌ها خواهند گذاشت. یکی از این فناوری‌های موثر بر بهبود وضعیت صنعت سلامت، کیوسک لمسی است. کیوسک‌های لمسی می‌توانند نقش مهم و موثری را در بهبود وضعیت بیمارستان‌‎ها و سرعت بخشیدن به ارائه‌ی خدمات به بیماران ارائه دهند. اما چطور؟ در ادامه‌ی این مطلب، تلاش می‌کنیم که شما را با زیر و بیم استفاده از کیوسک لمسی در بیمارستان ها . کلینیک ها آشنا کنیم. پس لطفاً تا انتهای مسیر با ما همراه باشید.

 

بهبود تجربیات بیماران با استفاده از کیوسک لمسی در بیمارستان ها

در یک محیط بیمارستانی، بیماران و همراهان بیمارها، تعاملات متعددی را با کارکنان بیمارستان دارند. احتمالاً این نکته بر هیچ کسی پوشیده نیست! این تعاملات می‌تواند از مرحله‌ی پذیرش شروع شود و به مراحل مشاوره، تست‌های تشخیصی اولیه، جلسات درمانی و در نهایت تشریفات ترخیص ختم گردد. هر کدام از این نقاط تماس، به تنهایی تاثیر شگفت‌‍انگیزی را بر تجربه‌ی بیمار به عنوان مشتری دستگاه سلامت خواهد گذاشت.

با این حال، بیمارستان‌ها اغلب مکان‌های شلوغی هستند. به علاوه، کارکنان آن هم به طور مداوم در حال انجام چندین وظیفه‌ی متعدد می‌باشند. به همین دلیل، در ساعات اوج مراجعه ممکن است که کارکنان نتوانند بازدهی بالایی را از خودشان نشان دهند. این امر هم منجر به ناامیدی و نارضایتی بیماران و همراهان آن‌ها خواهد شد. شاید هر کدام از شما، حداقل یک بار چنین موج بزرگ ناامیدی‌ای را تجربه کرده باشید. ممکن است احساس کنید که مورد غفلت قرار گرفته‌اید یا پزشکان به مشکل شما توجه لازم را نداشته‌اند! هر چند که در حقیقت، اینگونه نبوده است.

یک کیوسک لمسی در بیمارستان و یا کلینیک‌ها می‌تواند چنین مشکلی را تا حد خوبی، رفع کند. در ادامه، تلاش می‌کنیم که برخی از مهم‌ترین کاربردهای یک کیوسک لمسی در بیمارستان را بیان کنیم!

 

با یک کیوسک لمسی در بیمارستان، پذیرش را ساده کنید

مهم‌ترین کاری که یک کیوسک لمسی در بیمارستان می‌تواند انجام دهد، ساده‌سازی ثبت فرآیندهای ورود و خروج است. به این ترتیب، کار پذیرس در بیمارستان‌ها و کلینیک های شلوغ بسیار ساده خواهد شد. بیماران و همراهان آن‌ها می‌توانند به سرعت و بدون هیچ مشکلی، یک قرار ملاقات با دکتر را در ساعت و روزی خالی تنظیم کنند. به علاوه، می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در فرم پذیرش وارد نمایند.

پس، یک کیوسک لمسی در بیمارستان می‌تواند هم زمان انتظار را به حد قابل توجهی پایین بیاورد و هم رضایت کلی بیماران را بیشتر کند!

 

ثبت دقیق اطلاعات بیماران به کمک یک کیوسک لمسی

یک کیوسک لمسی که به درستی برنامه ریزی شده باشد، می‌تواند به بهترین دستیار کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها تبدیل شود! می‌پرسید چطور؟ ساده است! کافی است که سوالات از پیش آماده شده‌ای را در کیوسک لمسی  خود تعریف کنید. این سوالات خواهند توانست مهم‌ترین اطلاعات در مورد بیماران را به صورت دیجیتالی و برای همیشه، ثبت نمایند. دیگر نه خبری از اشتباهات انسانی خواهد بود و نه احتمال گم شدن اطلاعات بیماران!

به این ترتیب، پزشکان به راحتی خواهند توانست که پروسه‌ی درمان را زودتر از همیشه آغاز نمایند!

 

حل مشکل جهت یابی با کمک یک کیوسک لمسی در بیمارستان

مهم‌ترین مشکل بیماران و همراهان آن‌ها در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های بزرگ، جهت یابی است. تابلوهای راهنمای قدیمی هم نمی‌توانند پاسخگوی بسیاری از نیازها باشند. چون به صورت مرتب و دوره‌ای آپدیت نمی‌شوند.

اما یک کیوسک لمسی در بیمارستان‌ ها می‌تواند به نقشه‌ی گویای همراهان و بیماران بدل شود. به کمک کیوسک‌های لمسی می‌توانید مسیر جانمایی هر کدام از خدمات را به ساده‌ترین شیوه در اختیار مراجعان قرار دهید. به علاوه، در صورت هر گونه تغییر در جانمایی‌ها، بدون هیچ دردسری می‌توانید نقشه‌ها را آپدیت کنید.

 

یک کیوسک لمسی در بیمارستان دسترسی به اطلاعات  را ساده می‌کند

بسیاری از مراجعان به بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها سوالات پرتکراری را از پذیرش و نگهبانی خواهند پرسید. مثلاً می‌پرسند که ساعت ملاقات کی است؟ یا پارکینگ کجاست؟ یا اینکه فروشگاه‌ها و داروخانه‌های این بیمارستان در کجا واقع شده‌اند؟ و تا چه ساعتی باز هستند؟

یک کیوسک لمسی می‌تواند بار پاسخگویی به این سوالات را از دوش پذیرش و نگهبانی بردارد. به زبان ساده‌تر، اگر از این کیوسک‌ها برای مدیریت بیمارستان خود استفاده کنید، با یک تیر دو نشان زده‌اید. یکی کاهش صف‌های غیرضروری در مقابل پذیرش و نگهبانی. و دومی هم، افزایش کارآیی و راندمان واقعی نیروهایتان در پذیرش و نگهبانی!

 

یک کیوسک لمسی می‌تواند ظاهر بیمارستان را حرفه‌ای‌تر کند

کیوسک‌های لمسی آیریک تک، می‌توانند ظاهری حرفه‌ای و کاملاً مدرن را به بیمارستان و یا کلینیک شما ببخشند. کار کردن با آن‌ها آنقدر ساده است که می‌توانیم به سادگی ادعا کنیم که تثیر زیادی هم بر کاهش میزان استرس و اضطراب بیماران شما خواهند گذاشت!

پس اگر می‌خواهید که بیمارستان و یا کلینیک پزشکی خود را وارد سطح بعدی کنید، درنگ را کنار بگذارید. با آیریک تک تماس بگیرید و اجازه دهید که متخصصین ما، فرآیند رشد بیمارستان شما را کنترل کنند.

 

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

افزایش سود با کیوسک سفارش گیر: راهکاری نوین برای کسب و کارها

 

کیوسک سفارش گیر چیست؟

 

خرید کیوسک سفارش گیر؛ راهنمای آیریک تک برای کسب‌وکارها

 

کیوسک سفارش گیر برای هتل

 

کیوسک سفارش گیر و کسب و کارهای بزرگ

 

از پیشخوان تا کیوسک سفارش گیر در رستوران ها

 

کیوسک سفارش گیر و کسب و کارهای کوچک

 

کیوسک سفارش گیر و کسب و کارهای متوسط 

 

راهنمای جامع کیوسک سفارش گیر 

 

کاربرد کیوسک لمسی در کسب و کارهای مدرن

 

اهمیت کیوسک سفارش گیر برای خرده فروشی ها 

 

کیوسک سفارش گیر برای هایپرمارکت ها

 

اهمیت کیوسک لمسی برای کسب و کارهای مدرن

 

در آیریک تک بخوانید:

کیوسک لمسی برای مدارس | آیریک تک

۷ فایده کیوسک لمسی برای مدارس ؛ بررسی مزایای تکنولوژی‌های تعاملی برای محیط‌های آمورشی

کیوسک‌های لمسی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در بخش آموزش می‌باشند. آن‌ها دیگر چند سالی می‌شود که در حال ایفای نقش در محیط‌های آموزشی هستند. حتی شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که در حال حاضر، اجرای بخشی از روتین محیط‌ها و موسسات آموزشی را کیوسک‌های لمسی برعهده دارند. درست به همین دلیل، امروز را به بررسی اهمیت یک کیوسک لمسی برای مدارس اختصاص داده‌ایم.

ادامه مطلب »
کاربرد کیوسک لمسی در کسب و کارهای مدرن

۸ کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری؛ یک بررسی همه جانبه برای کسب و کارها

در عصری زندگی می‌کنیم که کسب تجربه‌های یکپارچه، تعاملی و هوشمند اهمیت زیادی دارد. نه فقط برای صاحبین کسب و کارها! مردم عادی هم انتظار دارند که جنبه‌های تا دیروز ساده‌ی زندگیشان، مثل خرید کردن، مدرن شود و آسان‌تر گردد. به زبان ساده‌تر، فناوری‌های تعاملی و نوآورانه تمایلات مردم برای تعامل با محیط اطرافشان را تغییر داده‌اند. امروز تصمیم گرفته‌ایم که به بررسی کاربرد کیوسک لمسی در بهبود تجربه مشتری بپردازیم.

ادامه مطلب »
برند آیریک تک به عنوان یک نام و علامت تجاری ثبت شده است. کلیه حقوق برای آیریک تک محفوظ است.
تماس با ما